3. Juledagsløpet 2016

December 27, 2016

Flotte forhold i Mandal da 150 deltakere fordelte seg jevnt på 3 og 10 km under årets 3. juledagsløp. Det ble en meget god vinnertid på den korte distansen da Håkon Mushom fra Vidar ble klokket inn på 8:50. Bare fire barn fant veien til barneløpet, mens 4 løpere som ønsket en lengre tur fikk notert tiden på halvmaraton.

 

 

Barneløpet

Elias Kvanvig

Emiel Kvanvig

Mathias Remesvik              Giv Akt

Stine Ukkelberg                   MIL

 

3 KM

Aanensen, Arne       (97)     Umeo             13.42

Abrahamsen, Nicolai (80)  Vigmostad    15.28

Abrahamsen, Victor (82)    Giv Akt          17.34

Abrahamsen, Yngve (83)    Vigmostad    17.34

Bentsen, Hanna B.   (13)     MK                 17.10

Bentsen, Knut B.      (14)     MK                 17.10

Bjotveit, Stian           (19)     Schneider El 15.54

Bue, Robert              (157)   MIL                11.04

Christensen, Nils R.            (96)     MHI               13.09

Daasvatn, Ann-K.    (127)   Vass.Dame    17.23

Daasvatn, Ole S.      (156)   MK                 12.14

Daasvatn, Maia        (128)                           17.23

Ellingsen, Cecilie H. (46)   M.Turnfore.  15.08

Ellingsen, Charlotte            (47)    M.Turnfore.  17.19

Enoar, Per Arne       (88)     Holmlia Skl. 15.44

Fladen, Isak              (90)     Søgne IL        14.39

Fladen, Odin                        (67)     MK                 12.31

Frandsen, Marcus    (5)       MHI               09.13

Gabrielsen, Arnt E.  (84)                             18.13

Gjertviksten, Leif     (133)                           14.48

Gjertviksten, Silje    (129)   MHI               11.55

Grimestad, Helene  (44)     Holum IL      13.38

Gurgen, Jonas          (9)       Fl.fjord FK    13.36

Gurgen, Joshua        (8)       Fl.fjord FK    13.22

Gurgen, Marcus       (10)     Fl.fjord IF      13.41

Haagensen, Emil     (60)     MHI               15.00

Haaland, Steinar                                         18.28

Hageland, Sigve      (43)     Holum IL      13.37

Hagen, Odd Chr.     (38)     Vind IL          18.48

Halvorsen, Jan-Erik (87)     Numeris        14.43

Haven, Maria           (58)     Team Haven 13.28

Haven, Markus        (57)     Team Haven 13.10

Haven, Martin          (55)     Team Haven 12.34

Haven, Miriam        (59)     Team Haven 15.53

Haven, Trond           (49)     Team Haven 13.12

Heldal, Simen D.     (85)     MK                 18.35

Helms, Per Olav      (33)     MHI               12.45

Hillesund, Fredrik  (36)     Bore MK        22.11

Hillesund, Hanne    (34)     Vass.Damen 22.10

Hogganvik, Kristin (77)                             15.40

Holte, Sebastian M. (154)                           14.12

Johannessen, Daniel (73)    M. Bandy      19.35

Johannessen, Knut  (74)     Idrettsvn.       23.32

Johannessen, Malene (72)                          23.32

Juell, Hilde               (37)     Mandal BIL   18.10

Kige, Harald Jarl     (69)     Ime skole      17.47

Kige, Ivan                 (70)     MK                 17.41

Kvanvig, Vegard     (30)     Madla            11.47

Kolås, Vetle              (136)   MK                 15.02

Larsen, Aage Juell   (42)     MK                 12.48

Larsen, Sverre                      Team Mosj.   23.35

Mill, Heather            (20)     Maryland U. 15.54

Mushom, Håkon     (6)       Vidar             08.50

Nilsen, Fredrik        (61)     UIT BIL          16.30

Nørve, Oddne          (68)     MK                 12.43

Oftebro, Sofie           (17)     M. Turnfore. 15.12

Olsen, Stanley          (98)     Spangereid   16.34

Palencia, Ricky        (99)                             11.48

Ruud, Bjørge                       (66)     MHI               12.37

Sæveland, Åge                                            18.28

Salthaug, Silius        (95)     MK                 Deltatt

Salthaug, Torkel O. (94)     MK                 20.59

Skaalerud, Bendik   (28)     Kr.sand løp.  09.36

Skjebstad, Anne D.  (92)     Skjebstad IL  15.36

Skjebstad, Siri          (91)     Skjebstad IL  15.05

Syvertsen, Anne K.  (89)     Husfliden      14.29

Thomassen, Amanda (143) MK                15.20

Thomassen, Emil     (148)                           16.51

Thomassen, Jan Erik (151)                         15.04

Thomassen, Karen M. (152)                      16.58

Torvund, Therese    (78)     MHI               11.57

Vassby, Emanuel    (93)     MHI               19.24

Wendt, Gjertrud      (155)   Rambøl          15.01

Wergeland, Jan E.    (32)     Sandnes         09.37

Wergeland, Kristine (76)    MHI               14.13

Westermoen, Kristoffer (153)                    13.40

 

10 KM

Aanensen, Christoffer (970) Umoe           39.18

Aanensen, Tommy  (963)                           48.38

Andersen, Stein       (861)   G.E. Healthc. 45.27

Askildsen, Morthen (884)  Sånum           41.59

Askildsen, Sten-Rune (853) Man.Komm. 37.49

Askildsen, Thomas (887)   EY                  42.36

Åvik, Benjamin K.   (943)   G.E. Healthc 44.35

Åvik, Jan Øyvind    (942)   G.E. Healthc 44.40

Bjørsom, Anne         (866)   Man.Komm. 50.29

Boettger, Otto          (929)   MK                 59.31

Brådland, Kirsti       (930)   Mandal          56.04

Bue, Kristen             (870)   Team Mosj.   54.57

Bue, Nils Rune        (920)   MIL                41.28

Christensen, Leon   (913)   MK                 49.41

Cinzah, Abawi         (964)   MK                 52.04

Ellingsen, Eivind H. (916)  MK                 52.29

Engeland, Marius    (839)   Hennig-Olsen 38.18

Ervik, Bjørn              (940)   Oslo               42.54

Flaa, Roy Christian (835)   Nikkelverk   43.56

Fladen, Edvin          (952)   Søgne IL        45.53

Fladen, Gudrun       (922)   Vass. Dame   51.23

Formo, Morten         (836)   Kr.s løpekl.   38.07

Gabrielsen, Jens       (955)   Blomdalen    52.29

Gundersen, Anders (936)   MK                 42.22

Gundersen, Svein O. (937) MHI               38.46

Haagensen, Atle      (925)   Marnardal     46.25

Haagensen, Kjartan (921)   TT Anlegg     48.42

Haaverstad, Arvid  (951)   Herreklipp    47.02

Hansen, Åge             (909)   Neseveien     57.30

Hansen, Mats           (905)   MK                 53.23

Hansen, Ulf              (897)   MHI               41.33

Holby, Erlen             (854)   Blomdalen    44.23

Homme, Atle           (939)   Sørlandsbad 40.58

Kallevig, Jakob        (889)   Kr.s løpekl.   42.55

Kallhovd, Anine      (837)   Otra                41.35

Kallhovd, Turid      (838)   Otra                48.44

Kjellemo, Robert     (924)   Marnardal     47.52

Kleppan, Kristian    (896)   MHI               39.22

Klev, Erling              (945)   MHI               40.50

Kråkeland, Hanne   (875)   Vass.Dame    51.28

Kristensen, Åsmund (872) Sånum           48.03

Kvaase, Anita           (928)                           47.50

Leschbrandt, Marit  (957)   Mandal          47.42

Lia, Rune                  (864)   Ryvingen Ski 46.58

Nordstrøm, Odd     (830)   Vigmostad    53.03

Øderud, Thomas     (888)   Kr.s løpekl.   40.55

Oftedal, Sivert          (926)   MHI               38.14

Pedersen, Arne        (967)   Revmatik.     51.44

Pedersen, Hans M.  (947)   Holum skole 47.39

Pedersen, Sylvi        (969     G.E. Healthc. 59.43

Pedersen, Vidar       (938)   Hogganvik    38.40

Reinertsen, Øyvind (959)   Mandal          48.38

Repstad, Håkon       (954)   Nettbuss        57.55

Reve, Morten           (871)   Farsund SKL 44.49

Romedal, Jan S.        (958)   Blomdalen    41.08

Rønstad, Reinhold  (860)   Kr.s løpekl.   40.43

Rosseland, Siren      (846)   Vass.Dame    54.07

Rugland, Grete        (949)   MHI               44.41

Rypestøl, Torbjørn  (944)   EY                  47.31

Saanum, Inger          (878)   G.E. Healthc 39.18

Salen, Vibeke           (834)   Lillesand       53.57

Sletten, Arild                        (831)   Holum IL      38.35

Sløgedal, Kenneth   (844)   MIL                38.53

Sola, Geir Inge         (933)   Lauvnes        64.03

Spek, Reinier                       (859)   Kr.s løpekl.   44.13

Stokke, Rune                        (845)   MHI               41.51

Sunde, Oskar           (855)   Farsund         41.16

Syvertsen, Edvin     (953)   Umoe             37.56

Tjørsvåg, Ida            (833)   Skjalg IL        39.32

Torvund, Erling       (946)   MHI                46.26

Tryland, Karina N.  (829)   Vass.Dame    52.33

Ukkelberg, Ingrid    (840)   MIL                40.30

Ukkelberg, Martin   (842)   MIL                43.56

Wergeland, Steinar (962)   MHI               42.39

 

Halvmaraton

Foss, Asle                 (356)   Kvås               1.29.28

Hanssen, Joakim      (354)   Kr.s løpkl.     1.19.01

Kollstad, Finn          (355)   Kr.s løpkl.     1.19.01

Nordstrøm, Kjersti  (353)   Konsmo IL    1.29.24
Aanensen, Lars     (300)    MHI              1.17,35

Please reload

© 2016 maraton.no