Intersportjoggen 2017

July 13, 2017

Nær 250 deltakere stilte til start for å løpe årets utgave av Intersportjoggen. I kort løype var det in runde i Sjøsandskauen, mens den lange løypa hadde ei sløyfe opp langs elva og gjennom gågata før de løp inn i mandals grønne lunge. Etterpå var det premietrekning på startnummer.

 

 

INTERSPORTJOGGEN 2017

 

Mini-joggen (uten tid)

Akersmyr, Tuva      35        Lyngdal

Andresen, Asmund K. 6    Kolstad

Bakkedal, Oda         13        Vindafjord IL

Barmen, Anne-Lene 64       Bønes

Barmen, Jørgen        65        Bønes

Bentsen, Arnfinn      74        MHI – Sånum

Bentsen, Mateo        46        Sånum

Bergsaker, Emilian  66        Lyngdal

Bergsaker, Olia        67        Lyngdal

Bergsaker, Sanna     34        Lyngdal

Bergsaker, Sofie       33        Lyngdal

Brattabø, Kristin      73        Arnar-Bjørnar

Brattelid, Silje          19        Fana IL Fotball

Bredahl, Hanne        52        Stavanger

Bredahl, Kirsten      53        Stavanger

Bruun-Lie, Aurora R. 78    Nordstrand Turn

Bruun-Lie, Benedicte 79    Akershus fylke

Dalshaugen, Fabian M. 23 Kristiansand

Dyrkolbotn, Emil    36        Skinsnesheia

Eiane, Ruben                       27        Marnardal

Fladen, Gudrun       32        Vassmyra

Flaat, Benjamin        71        Spangereid IL

Flaat, Kristin            72        Spangereid IL

Gjøse, Herborg        29        Bjerkreim

Gjøse, Ingrid            28        Bjerkreim

Gundersen, Caroline 20     MHI Håndball

Gundersen, Håvard            21        Mandal

Henriksen, Balder F. 31      MHI

Hille, Jørgen             58        Randesund IL

Hille, Kamilla          57        Randesund IL

Hille, Mona              59        Randesund IL

Hodne, Emilie         77        MHI Håndball

Hodne, Frode           75        Statoil

Hodne, Kamilla       76        MHI Håndball

Hovneark, Aslak H. 41       MT

Haaland, Sander      80        MCK

Haaland, Tordis E.  81        MHI

Jensen, Ingvild         40        Team Tempo

Jensen, Sondre         39        Team Tempo

Kristoffersen, Erik   49        Sånum

Kristoffersen, Ida L.            47        Sånum

Kristoffersen, Mia   48        Sånum

Larsen, Frida R.       56        Marnardal

Larsen, Lars M.        54        MK

Larsen, Trude R.      55        Marnardal

Madsen, Sofie          45        Holum IL

Madsen, Solvåg       44        Holum IL

Midling, Iris             22        Spangereid

Myhre, Anna Fasseland 5  Vegårshei

Myhre, Hedda Fasseland 4 Vegårshei

Myhre, Nora Fasseland 3   Vegårshei

Nilsen, Levi E. A.    30        MK

Oppedal, Erik Olai 14        Frøde IL

Oppedal, Håvard A. 15      Frøde IL

Oppedal, Mats J.     16        Frøde IL

Raknes, Eirik Helle 2          Fjellhammer IL

Raknes, Håkon Helle 1      Kurland FK

Ringelien, Marcus   10        Dikemark IF

Ringelien, Viktoria 9          Dikemark IF

Rugland, Brian        63        Kr.s turnforening

Ruud, Linnea G.      60        Mandal

Rypestøl, Hannah   62        Vigeland

Rypestøl, Hermann 61        Vigeland

Skjøl, Eirik                11        Dikemark IF

Skjøl, Hedda Pauline 7      Dikemark IF

Sløgedal, Stine U.    24        MIL

Stige, Asmund B.     18        Stavanger Karate

Strand, Amalie L.    26        Alta

Strand, Solveig L.    25        Alta IL

Syltevik, Frida         12        Easy Fit

Sæstad, Linea S.       17        Eik Friidrett

Sætren, Line K. L.    37        MHI

Sætren, Vegard K. L. 38     MHI

Tholo, Elia                50        Mandal

Tholo, Ronny           51        Mandal

Tveiten, Arnhild      43        Harkmark IL

Valand, Ingrind F.   42        Bergen

Veslum, Stella          8          Dikemark IF

Walvick, Sivert        70        MK

Aanensen, Ronny    69        Mandal

Aanensen, Trym T.  68        Mandal

81 deltakere

4 KM

Raknes, Anne T       100      Grammo        deltatt

Raknes, Kenneth     101      Mediabilety  18.30

Moen, Leif Vetle      102      Lyn fotball    17.29

Jarval, Aud J.            103      Kondis           19.29

Løvik, Mari              104      Turbo             16.18

Reenberg, Victor     105                             21.49

Reenberg, Michael  106                             17.45

Bertelsen, Rita          107                             22.01

Michelsen, Vegard  108      Brodd            16.57

Michelsen, Tore       109      Brodd            17.00

Lindland, Gerd        110                             25.34

Moen, Pernill           111      Lilleh.Skikl.  20.27

Wangen, Sigurd M. 112      Lilleh.Skikl.  14.50

Wangen, Erling M.  113      Lilleh.Skikl.  16.55

Wangen, Vemund M. 114  Lilleh.Skikl.  15.57

Larsen, Solveig        115                             23.48

Rødland, Hilde        116                              23.49

Fredriksen, Rune     117      MHI               15.11

Fredriksen, Lotte     118      Mandal Hot. 19.28

Skagestad, Mari       119      Mandal Hot. 19.45

Hillesund, Hans Chr. 120  Vestnes          15.10

Haven, Maria           121      Kirkenes        18.26

Haven, Miriam        122      Leknes           21.58

Haven, Markus        123      Footvolley    20.33

Hadi, Moradi           124      MHI               13.10

Stangeland, Helene 126      Røa                 17.53

Stangeland, Ida        127      Røa                 18.41

Palencia, Ricky V.   128      MHI               14.43

Gausvik, Bjarne       129      Conoco Phi.  16.10

Bakkedal, Vigleik   130      Vindafjord IL 18.34

Fardal, Heidi                       131      Bjelland         23.43

Saanum, Inger D.     132      GE Healthc.  14.39

Syum, Abraham       133      MHI               12.26

Stige, Sverre B.         135      Stavanger O. 17.48

Stige, Sivert B.          136      Fana Fotball  18.58

Strand, Daniel          139      Alta IF            12.47

Pæreby, Sofie           141      Bjelland         21.45

Nærheim, Sverre J.  143      Gular             17.48

Nærheim, Samuel   144      Gular             28.57

Nærheim, Ane Sofie 145    Gular             26.19

Håheim, Bodil         147      Gular             28.58

Gjøse, Markus          149      Bjerkreim IL 18.17

Gjøse, Børge             150      Bjerkreim IL 15.48

Bergsaker, Marion   152      Lyngdal CK  22.32

Slettebø, Børge         153      Matningsdal 18.45

Berghagen, Lars       156      Ringerike B.  15.31

Fredheim, Tomas    159      Fredrikstad   19.05

Fredheim, Christina 160     Fredrikstad   19.05

Fredheim, Jacob       161      Fredrikstad   17.39

Tørresen, Ingebjørg 162      Kolbotn         20.16

Tørresen, Kirsten S. 163      Kolbotn         deltatt

Tørresen, Jim            164      Kolbotn         16.14

Iversen, Filip                        168      Fogen IL        25.28

Iversen, Anna           169      Skogen           22.38

Iversen, Kristian      171      Fogen IL        14.47

Håkonsen, Simon    176      MHI               17.02

Sætren, Sondre L.    177      MHI               20.23

Sætren, Kyrre           178      MHI               20.55

Andersen, Ann T.    180      Holum IL      23.37

Pettersen, Trine       181      Holum IL      24.06

Kleppan, Kristian    184      MHI               15.06

Aanensen, Tommy  186      Mandalitten  14.54

Knaben, Sander       187      Marnardal     17.11

Myklebost, Per        189      Mandal          15.39

Bredahl, Eivind       192      Skjalg             21.29

Bredahl, Terje          193      Stavanger      20.29

Larsen, Lars Kr.       196      Mandal          14.32

Brattabø, Sondre      198      FRI                 15.36

Brattabø, Ingrid       199      FRI                 14.59

Brattabø, Lars Olav 200      FRI                 15.37

Hanssen, Joakim      203      Kr.s løpekl.   12.49

Kollstad, Finn          204      Kr.s løpekl.   13.32

Soteland, Inga M.    206      Sodeland       17.19

Soteland, Sara E.      207      Sodeland       18.37

Vinsjevik, Magnus  210      Mandal          22.24

Solbjørg, Ingrid B.   211      Moi IL            15.44

Solbjørg, Anders B. 212      Moi IL            14.21

Schmidt, Elin            217      TeamSchmidt 18.43

Hille, Sverre             219      TeamHille     17.53

Fredheim, Anders   222      Fredrik.Ten.  19.06

Hageland, Eirik       223      GE Healthc.  17.01

Holte, Sebastian M. 225      Mandal          19.47

Aakre, Arve              228      TeamKvern.  21.33

Berget, Sondre         229      Lindesnes     14.05

Bentsen, Christine   232      MT                 21.44

Bentsen, Stein M.     233      MT                 21.44

Qvale, Atle               235      Bærum           18.44

Flaat, Erlend             240      Remekollen  16.41

Gotaas, Stian            242      Haslum         26.05

Bue, Nils Rune        244      MIL                14.18

Sæle, Andreas          246      Bjarg              23.22

Sæle, Kristina           247      Bjarg              22.16

Sæle, Øystein           249      Bjarg               22.19

Pedersen, Arne        250      Revmatikern 22.31

Bruun-Lie, Felix R.  256      Rustad IL      16.51

Bruun-Lie, Asle R.  257      Rustad IL      16.34

Aanensen, Kåre       258      Spareb. Sør    14.36

Olsen, Stanley          260      Spangeried   deltatt

Nordstrøm, Kjersti  125      Konsmo IL    14.35

Fredriksen, Arvid    134      Kr.s løpekl.   14.22

Ukkelberg, Ingrid    137      MIL                15.26

Ukkelberg, Martin   138      MIL                15.12

Sløgedal, Kenneth   140      MIL                14.21

Sætad, Henning S. 142      Eik Friidrett  13.37

Lervik, Geir              146      Matningstad 14.25

Lervik, Andreas       148      Nærbø IL       15.33

Håland, Vebjørn S.  151      Kvernland S. 15.01

Homme, Tonje         154      Kr.s IK           15.53

Aanensen, Lars        155      MHI               12.27

Dyrkolbotn, Randi  157      Vass.damene            15.19

Dyrkolbotn, Laurits            158      MK                 19.51

Usland, Anders        165      MIL                14.08

Dahl, Torje Usland  166      MIL                13.34

Bue, Kristen             167      TeamMosjon 19.10

Rønningen, Bent      171      Frøyland       15.42

Rønningen, Stina     172      Frøyland       17.03

Omdal, Sturle          173      Sandnes         17.15

Omdal, Ingrid          174      Sandnes         20.11

Omdal, Sunniva      175      Sandnes         17.58

Svihus, Turid           179      Norsea           21.11

Ubostad, Tor G.       182      Fiskelaget     16.56

Nerland, Bjørnar      183      Mandal          17.38

Oftedal, Sivert          185      MHI               13.52

Axborn, John 188      Sir John          16.40

Tveiten, Sigmund    190      Harkmark IL 17.30

Tveiten, Sigvart       191      Krik Mandal 15.43

Madsen, Ulrikke      194      Holum IL      23.58

Regevik, Espen        195      Mandal          20.34

Norgård, Ragnhild  197      MHI                20.32

Fossestøl, Elin          201      Mandal          deltatt

Tholo, Julie               202      Mandal          deltatt

Ødegaard, Martin   205      Vigeland       20.32

Henriksen, Rasmus D. 208 Danmark       17.31

Skøien, Ragna          209      Mandal          25.04

Rønningen, Torun A. 213   Kværnl. Ski   18.55

Salvesen, Bjørnar     214      Th.Salvesens 14.31

Talstad, Sjur             215      Fossum          15.45

Talstad, Henrik        216      Bærum Fotb. 14.57

Schmidt, Nina          218      TeamSchmidt 19.36

Rypestøl, Torbjørn  220      Giv Akt          17.14

Rypestøl, Henrik     221      Giv Akt          18.43

Askildsen, Sten R.   224      Landøy          deltatt

Flagstad, Jonas         226      Coach Hegl.  14.07

Hegland, Maren      227      Coach Hegl.  17.18

Frengen, Ida             230      Orkla              21.01

Johansen, Richard   231      Leinstrand IL 21.01

Teolãniat, Luc          234      Frankrike      19.42

Rugland, Kasper     236      MK                 21.50

Rugland, Gisle         237      MKI                21.50

Rugland, Kaisa        238      MHI               23.58

Rugland, Liv Marit 239                             24.01

Brattabø, Eirik          241      IL FRI             deltatt

Walvick, Sandra      243      MK                 16.33

Pedersen, Vidar       245      Hogganvik    14.26

Jahnsen, Erlend L.   248      M. Kjukkas IL 16.43

Maradi, Zirkria        251                             18.25

Bjørklund, Marte     252      IL Jutul          21.53

Hernæs, Ane            253      IL Jutul          22.03

Bjørklund, Marianne 254   IL Jutul          21.50

Hernæs, Tor             255      IL Jutul          21.45

Sodeland, Helen      259                             24.15

161 deltakere

Totalt: 242

 

Please reload

© 2016 maraton.no