Intersportjoggen 2017

Nær 250 deltakere stilte til start for å løpe årets utgave av Intersportjoggen. I kort løype var det in runde i Sjøsandskauen, mens den lange løypa hadde ei sløyfe opp langs elva og gjennom gågata før de løp inn i mandals grønne lunge. Etterpå var det premietrekning på startnummer.

INTERSPORTJOGGEN 2017

Mini-joggen (uten tid)

Akersmyr, Tuva 35 Lyngdal

Andresen, Asmund K. 6 Kolstad

Bakkedal, Oda 13 Vindafjord IL

Barmen, Anne-Lene 64 Bønes

Barmen, Jørgen 65 Bønes

Bentsen, Arnfinn 74 MHI – Sånum

Bentsen, Mateo 46 Sånum

Bergsaker, Emilian 66 Lyngdal

Bergsaker, Olia 67 Lyngdal

Bergsaker, Sanna 34 Lyngdal

Bergsaker, Sofie 33 Lyngdal

Brattabø, Kristin 73 Arnar-Bjørnar

Brattelid, Silje 19 Fana IL Fotball

Bredahl, Hanne 52 Stavanger

Bredahl, Kirsten 53 Stavanger

Bruun-Lie, Aurora R. 78 Nordstrand Turn

Bruun-Lie, Benedicte 79 Akershus fylke

Dalshaugen, Fabian M. 23 Kristiansand

Dyrkolbotn, Emil 36 Skinsnesheia

Eiane, Ruben 27 Marnardal

Fladen, Gudrun 32 Vassmyra

Flaat, Benjamin 71 Spangereid IL

Flaat, Kristin 72 Spangereid IL

Gjøse, Herborg 29 Bjerkreim

Gjøse, Ingrid 28 Bjerkreim

Gundersen, Caroline 20 MHI Håndball

Gundersen, Håvard 21 Mandal

Henriksen, Balder F. 31 MHI

Hille, Jørgen 58 Randesund IL

Hille, Kamilla 57 Randesund IL

Hille, Mona 59 Randesund IL

Hodne, Emilie 77 MHI Håndball

Hodne, Frode 75 Statoil

Hodne, Kamilla 76 MHI Håndball

Hovneark, Aslak H. 41 MT

Haaland, Sander 80 MCK

Haaland, Tordis E. 81 MHI

Jensen, Ingvild 40 Team Tempo

Jensen, Sondre 39 Team Tempo

Kristoffersen, Erik 49 Sånum

Kristoffersen, Ida L. 47 Sånum

Kristoffersen, Mia 48 Sånum

Larsen, Frida R. 56 Marnardal

Larsen, Lars M. 54 MK

Larsen, Trude R. 55 Marnardal

Madsen, Sofie 45 Holum IL

Madsen, Solvåg 44 Holum IL

Midling, Iris 22 Spangereid

Myhre, Anna Fasseland 5 Vegårshei

Myhre, Hedda Fasseland 4 Vegårshei

Myhre, Nora Fasseland 3 Vegårshei

Nilsen, Levi E. A. 30 MK

Oppedal, Erik Olai 14 Frøde IL

Oppedal, Håvard A. 15 Frøde IL

Oppedal, Mats J. 16 Frøde IL

Raknes, Eirik Helle 2 Fjellhammer IL

Raknes, Håkon Helle 1 Kurland FK

Ringelien, Marcus 10 Dikemark IF

Ringelien, Viktoria 9 Dikemark IF

Rugland, Brian 63 Kr.s turnforening

Ruud, Linnea G. 60 Mandal

Rypestøl, Hannah 62 Vigeland

Rypestøl, Hermann 61 Vigeland

Skjøl, Eirik 11 Dikemark IF

Skjøl, Hedda Pauline 7 Dikemark IF

Sløgedal, Stine U. 24 MIL

Stige, Asmund B. 18 Stavanger Karate

Strand, Amalie L. 26 Alta

Strand, Solveig L. 25 Alta IL

Syltevik, Frida 12 Easy Fit

Sæstad, Linea S. 17 Eik Friidrett

Sætren, Line K. L. 37 MHI

Sætren, Vegard K. L. 38 MHI

Tholo, Elia 50 Mandal

Tholo, Ronny 51 Mandal

Tveiten, Arnhild 43 Harkmark IL

Valand, Ingrind F. 42 Bergen

Veslum, Stella 8 Dikemark IF

Walvick, Sivert 70 MK

Aanensen, Ronny 69 Mandal

Aanensen, Trym T. 68 Mandal

81 deltakere

4 KM

Raknes, Anne T 100 Grammo deltatt

Raknes, Kenneth 101 Mediabilety 18.30

Moen, Leif Vetle 102 Lyn fotball 17.29

Jarval, Aud J. 103 Kondis 19.29

Løvik, Mari 104 Turbo 16.18

Reenberg, Victor 105 21.49

Reenberg, Michael 106 17.45

Bertelsen, Rita 107 22.01

Michelsen, Vegard 108 Brodd 16.57

Michelsen, Tore 109 Brodd 17.00

Lindland, Gerd 110 25.34

Moen, Pernill 111 Lilleh.Skikl. 20.27

Wangen, Sigurd M. 112 Lilleh.Skikl. 14.50

Wangen, Erling M. 113 Lilleh.Skikl. 16.55

Wangen, Vemund M. 114 Lilleh.Skikl. 15.57

Larsen, Solveig 115 23.48

Rødland, Hilde 116 23.49

Fredriksen, Rune 117 MHI 15.11

Fredriksen, Lotte 118 Mandal Hot. 19.28

Skagestad, Mari 119 Mandal Hot. 19.45

Hillesund, Hans Chr. 120 Vestnes 15.10

Haven, Maria 121 Kirkenes 18.26

Haven, Miriam 122 Leknes 21.58

Haven, Markus 123 Footvolley 20.33

Hadi, Moradi 124 MHI 13.10

Stangeland, Helene 126 Røa 17.53

Stangeland, Ida 127 Røa 18.41

Palencia, Ricky V. 128 MHI 14.43

Gausvik, Bjarne 129 Conoco Phi. 16.10

Bakkedal, Vigleik 130 Vindafjord IL 18.34

Fardal, Heidi 131 Bjelland 23.43

Saanum, Inger D. 132 GE Healthc. 14.39

Syum, Abraham 133 MHI 12.26

Stige, Sverre B. 135 Stavanger O. 17.48

Stige, Sivert B. 136 Fana Fotball 18.58

Strand, Daniel 139 Alta IF 12.47

Pæreby, Sofie 141 Bjelland 21.45

Nærheim, Sverre J. 143 Gular 17.48

Nærheim, Samuel 144 Gular 28.57

Nærheim, Ane Sofie 145 Gular 26.19

Håheim, Bodil 147 Gular 28.58

Gjøse, Markus 149 Bjerkreim IL 18.17

Gjøse, Børge 150 Bjerkreim IL 15.48

Bergsaker, Marion 152 Lyngdal CK 22.32

Slettebø, Børge 153 Matningsdal 18.45

Berghagen, Lars 156 Ringerike B. 15.31

Fredheim, Tomas 159 Fredrikstad 19.05

Fredheim, Christina 160 Fredrikstad 19.05

Fredheim, Jacob 161 Fredrikstad 17.39

Tørresen, Ingebjørg 162 Kolbotn 20.16

Tørresen, Kirsten S. 163 Kolbotn deltatt

Tørresen, Jim 164 Kolbotn 16.14

Iversen, Filip 168 Fogen IL 25.28

Iversen, Anna 169 Skogen 22.38

Iversen, Kristian 171 Fogen IL 14.47

Håkonsen, Simon 176 MHI 17.02

Sætren, Sondre L. 177 MHI 20.23

Sætren, Kyrre 178 MHI 20.55

Andersen, Ann T. 180 Holum IL 23.37

Pettersen, Trine 181 Holum IL 24.06

Kleppan, Kristian 184 MHI 15.06

Aanensen, Tommy 186 Mandalitten 14.54

Knaben, Sander 187 Marnardal 17.11

Myklebost, Per 189 Mandal 15.39

Bredahl, Eivind 192 Skjalg 21.29

Bredahl, Terje 193 Stavanger 20.29

Larsen, Lars Kr. 196 Mandal 14.32

Brattabø, Sondre 198 FRI 15.36

Brattabø, Ingrid 199 FRI 14.59

Brattabø, Lars Olav 200 FRI 15.37

Hanssen, Joakim 203 Kr.s løpekl. 12.49

Kollstad, Finn 204 Kr.s løpekl. 13.32

Soteland, Inga M. 206 Sodeland 17.19

Soteland, Sara E. 207 Sodeland 18.37

Vinsjevik, Magnus 210 Mandal 22.24

Solbjørg, Ingrid B. 211 Moi IL 15.44

Solbjørg, Anders B. 212 Moi IL 14.21

Schmidt, Elin 217 TeamSchmidt 18.43

Hille, Sverre 219 TeamHille 17.53

Fredheim, Anders 222 Fredrik.Ten. 19.06

Hageland, Eirik 223 GE Healthc. 17.01

Holte, Sebastian M. 225 Mandal 19.47

Aakre, Arve 228 TeamKvern. 21.33

Berget, Sondre 229 Lindesnes 14.05

Bentsen, Christine 232 MT 21.44

Bentsen, Stein M. 233 MT 21.44

Qvale, Atle 235 Bærum 18.44

Flaat, Erlend 240 Remekollen 16.41

Gotaas, Stian 242 Haslum 26.05

Bue, Nils Rune 244 MIL 14.18

Sæle, Andreas 246 Bjarg 23.22

Sæle, Kristina 247 Bjarg 22.16

Sæle, Øystein 249 Bjarg 22.19

Pedersen, Arne 250 Revmatikern 22.31

Bruun-Lie, Felix R. 256 Rustad IL 16.51

Bruun-Lie, Asle R. 257 Rustad IL 16.34

Aanensen, Kåre 258 Spareb. Sør 14.36

Olsen, Stanley 260 Spangeried deltatt

Nordstrøm, Kjersti 125 Konsmo IL 14.35

Fredriksen, Arvid 134 Kr.s løpekl. 14.22

Ukkelberg, Ingrid 137 MIL 15.26

Ukkelberg, Martin 138 MIL 15.12

Sløgedal, Kenneth 140 MIL 14.21

Sætad, Henning S. 142 Eik Friidrett 13.37

Lervik, Geir 146 Matningstad 14.25

Lervik, Andreas 148 Nærbø IL 15.33

Håland, Vebjørn S. 151 Kvernland S. 15.01

Homme, Tonje 154 Kr.s IK 15.53

Aanensen, Lars 155 MHI 12.27

Dyrkolbotn, Randi 157 Vass.damene 15.19

Dyrkolbotn, Laurits 158 MK 19.51

Usland, Anders 165 MIL 14.08

Dahl, Torje Usland 166 MIL 13.34

Bue, Kristen 167 TeamMosjon 19.10

Rønningen, Bent 171 Frøyland 15.42

Rønningen, Stina 172 Frøyland 17.03

Omdal, Sturle 173 Sandnes 17.15

Omdal, Ingrid 174 Sandnes 20.11

Omdal, Sunniva 175 Sandnes 17.58

Svihus, Turid 179 Norsea 21.11

Ubostad, Tor G. 182 Fiskelaget 16.56

Nerland, Bjørnar 183 Mandal 17.38

Oftedal, Sivert 185 MHI 13.52

Axborn, John 188 Sir John 16.40

Tveiten, Sigmund 190 Harkmark IL 17.30

Tveiten, Sigvart 191 Krik Mandal 15.43

Madsen, Ulrikke 194 Holum IL 23.58

Regevik, Espen 195 Mandal 20.34

Norgård, Ragnhild 197 MHI 20.32

Fossestøl, Elin 201 Mandal deltatt

Tholo, Julie 202 Mandal deltatt

Ødegaard, Martin 205 Vigeland 20.32

Henriksen, Rasmus D. 208 Danmark 17.31

Skøien, Ragna 209 Mandal 25.04

Rønningen, Torun A. 213 Kværnl. Ski 18.55

Salvesen, Bjørnar 214 Th.Salvesens 14.31

Talstad, Sjur 215 Fossum 15.45

Talstad, Henrik 216 Bærum Fotb. 14.57

Schmidt, Nina 218 TeamSchmidt 19.36

Rypestøl, Torbjørn 220 Giv Akt 17.14

Rypestøl, Henrik 221 Giv Akt 18.43

Askildsen, Sten R. 224 Landøy deltatt

Flagstad, Jonas 226 Coach Hegl. 14.07

Hegland, Maren 227 Coach Hegl. 17.18

Frengen, Ida 230 Orkla 21.01

Johansen, Richard 231 Leinstrand IL 21.01

Teolãniat, Luc 234 Frankrike 19.42

Rugland, Kasper 236 MK 21.50

Rugland, Gisle 237 MKI 21.50

Rugland, Kaisa 238 MHI 23.58

Rugland, Liv Marit 239 24.01

Brattabø, Eirik 241 IL FRI deltatt

Walvick, Sandra 243 MK 16.33

Pedersen, Vidar 245 Hogganvik 14.26

Jahnsen, Erlend L. 248 M. Kjukkas IL 16.43

Maradi, Zirkria 251 18.25

Bjørklund, Marte 252 IL Jutul 21.53

Hernæs, Ane 253 IL Jutul 22.03

Bjørklund, Marianne 254 IL Jutul 21.50

Hernæs, Tor 255 IL Jutul 21.45

Sodeland, Helen 259 24.15

161 deltakere

Totalt: 242